Hakkımızda, Sağlık Plus Kimdir?

1999’dan günümüze, Gazete, Sektörel Dergi, Televizyon Yayıncılığı ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Yapmaktadır.

Sağlık Plus olarak, Kalabalık karışık bir web sayfası yerine, sade kolay kullanacağınız bir portal olarak, Bundan böyle, Firmamız ve ekibimiz vizyon ve misyon sahibiyiz, kısa – orta ve uzun vadede hareket eden, her gün hizmet ağına yeni bir olgu daha ekleyerek hizmet etmekteyiz.

Vizyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz Yayıncılık ve Bilişim alanında, Sağlık ve medikal alandaki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli hizmet anlayışı ile üstlenmektir

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz her kesime yüksek kalitede bilişim hizmeti sunmak, sağlık sektöründe hizmet veren ve alanlara sürekli Sağlıklı ve kaliteli yaşamın öncüsü olmak ile beraber, dünya standartlarında ve global gelişmeye uygun ürün ve hizmetleri sunarak, sizleri hayata bağlamaya devam etmektir.

Tek hedefimiz insan sağlığına verdiğimiz önem ve işimizi kusursuz yapmaktır.

“ Sağlık – Medikal Portalı ”  müşterilerine, çalışanlarına, partner firmalarına, kamuya ve topluma olan sorumluluklarını bilen karşılıklı, %100 insana hizmet memnuniyeti ilkesiyle, birlik ve beraberlik içinde mutluluğu sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.

Özetle,
Konumuzla ilgili işimizi hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayarak, çalışmakta olduğumuz firmaların tedarikçisi olmak ve yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde devam ettirmektir.

Bizleri tercih ettiğiniz için, sonsuz teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Sağlık Plus Sağlık Portalı – Medikal Portalı Master Yayıncılık – Bilişim Hizmetleri